Residencia Erasmus Gracia
**
C/ Torrent de L'Olla 212-214, Barcelona, Spain, 08012
Online rezervace. Ceny od EUR38.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR 38
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The Residència Erasmus Gràcia is a guesthouse residence in the popular and fashionable district of Gracia, offering affordable accommodation in the cosmopolitan city of Barcelona.

Comfortable and reasonably priced accommodation made up of Doubles, Triples and Quadruple rooms.

The Residència, just a 15 minute walk from the world famous Park Guell, is located in a vibrant area surrounded by shops, bars, restaurants, cinemas and theatres.

Free internet connection, vending machines, laundrette, TV and reading room, a garden and above all else a friendly, welcoming atmosphere.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Residencia Erasmus Gracia je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Barcelona, Spain (BCN-Barcelona Intl.) - 8.14 mi
  • Gerona, Spain (GRO-Costa Brava) - 46.46 mi
  • Reus, Spain (REU) - 54.89 mi
  Muzea
  • Gaudi House-Museum - 0.50 mi
  • The Fundacio Antoni Tapies - 1.16 mi
  • Cosmo Caixa - 1.21 mi
  • Cosmocaixa -Museo de la Ciencia - 1.22 mi